35223K9JT
MFR.Part #
35223K9JT
JLCPCB Part #
C2089123
Description
-55℃~+155℃ 250V 3.9kΩ 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS