352239RJT
MFR.Part #
352239RJT
JLCPCB Part #
C2079592
Description
-55℃~+155℃ 250V 39Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS