35222R7JT
MFR.Part #
35222R7JT
JLCPCB Part #
C2076424
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250V 3W Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS