35222K4FT
MFR.Part #
35222K4FT
JLCPCB Part #
C2090442
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS