35222K2JT
MFR.Part #
35222K2JT
JLCPCB Part #
C2079631
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS