3522270KFT
MFR.Part #
3522270KFT
JLCPCB Part #
C2081582
Description
-55℃~+155℃ 250V 270kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS