352222RJT
MFR.Part #
352222RJT
JLCPCB Part #
C2089136
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250V 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS