35221M5JT
MFR.Part #
35221M5JT
JLCPCB Part #
C2089253
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS