3522110KFT
MFR.Part #
3522110KFT
JLCPCB Part #
C2081588
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS