3521390KFT
MFR.Part #
3521390KFT
JLCPCB Part #
C2089576
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS