3521100KFT
MFR.Part #
3521100KFT
JLCPCB Part #
C2096625
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS