352082KJT
MFR.Part #
352082KJT
JLCPCB Part #
C2130023
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS