352075KJT
MFR.Part #
352075KJT
JLCPCB Part #
C4303419
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS