3520620RJT
MFR.Part #
3520620RJT
JLCPCB Part #
C2129513
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS