35204K7JT
MFR.Part #
35204K7JT
JLCPCB Part #
C2078537
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS