35202K4JT
MFR.Part #
35202K4JT
JLCPCB Part #
C4122086
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.4kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS