3520240RJT
MFR.Part #
3520240RJT
JLCPCB Part #
C2129498
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 240Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS