3520240KJT
MFR.Part #
3520240KJT
JLCPCB Part #
C4137444
Description
-55℃~+125℃ 1W 240kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS