3520220KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3520220KJT
JLCPCB Part #
C3978773
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 220kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS