352020RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
352020RJT
JLCPCB Part #
C2129923
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 20Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS