35201R0JT
MFR.Part #
35201R0JT
JLCPCB Part #
C4080187
Description
-55℃~+125℃ 1W 1Ω Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS