35201M6JT
MFR.Part #
35201M6JT
JLCPCB Part #
C4287363
Description
-55℃~+125℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS