35201K0JT
MFR.Part #
35201K0JT
JLCPCB Part #
C2074974
Description
-55℃~+125℃ 1W 1kΩ 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS