3520150RJT
MFR.Part #
3520150RJT
JLCPCB Part #
C2074862
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS