3520100RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3520100RJT
JLCPCB Part #
C2074777
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS