3504G3A1K47FTE
MFR.Part #
3504G3A1K47FTE
JLCPCB Part #
C5513648
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS