3502820KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3502820KJT
JLCPCB Part #
C2083283
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS