35026M8JT
MFR.Part #
35026M8JT
JLCPCB Part #
C2083223
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS