35026K8JT
MFR.Part #
35026K8JT
JLCPCB Part #
C2083877
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS