3502680RJT
MFR.Part #
3502680RJT
JLCPCB Part #
C3958685
Description
-55℃~+155℃ 2W 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS