3502680KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3502680KJT
JLCPCB Part #
C3940839
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2W 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS