350247KJT
MFR.Part #
350247KJT
JLCPCB Part #
C2083782
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS