3502470RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3502470RJT
JLCPCB Part #
C2083823
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS