35023K3JT
MFR.Part #
35023K3JT
JLCPCB Part #
C4161565
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS