350233RJT
MFR.Part #
350233RJT
JLCPCB Part #
C4075872
Description
-55℃~+155℃ 2W 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS