35022K2JT
MFR.Part #
35022K2JT
JLCPCB Part #
C2084071
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS