3502220KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3502220KJT
JLCPCB Part #
C4053493
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS