35021R8JT
MFR.Part #
35021R8JT
JLCPCB Part #
C2083302
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS