35021R5JT
MFR.Part #
35021R5JT
JLCPCB Part #
C4064675
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS