350218KJT
MFR.Part #
350218KJT
JLCPCB Part #
C2083747
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS