3502150RJT
MFR.Part #
3502150RJT
JLCPCB Part #
C2084796
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS