3502120RJT
MFR.Part #
3502120RJT
JLCPCB Part #
C2084798
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS