3430A3F82KTE
MFR.Part #
3430A3F82KTE
JLCPCB Part #
C5494661
Description
-55℃~+155℃ 3W 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS