3430A3F750KTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430A3F750KTE
JLCPCB Part #
C6676256
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 3W 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS