3430A3F5K1TE
MFR.Part #
3430A3F5K1TE
JLCPCB Part #
C5494658
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS