3430A3F4K3TE
MFR.Part #
3430A3F4K3TE
JLCPCB Part #
C7180228
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS