3430A3F390KTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430A3F390KTDF
JLCPCB Part #
C5494644
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS