3430A3F2R2TE
MFR.Part #
3430A3F2R2TE
JLCPCB Part #
C6059212
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS