3430A3F2K2TE
MFR.Part #
3430A3F2K2TE
JLCPCB Part #
C6676235
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS