3430A3F1K3TE
MFR.Part #
3430A3F1K3TE
JLCPCB Part #
C6385123
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS